Müşteri Hizmetleri
  • rsm
  • rsm

Pehlivan Ticaret Gizlilik İlkeleri

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve www.sevimlievim.com kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir.

Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

www.sevimlievim.com sitemizden ürün alan müşterilerimizin, güvenli bir ortamda ürün almaları için bazı güvenlik politikaları uygulanmaktadır.

Kredi kartının kullanılabilir ve geçerli olması alışverişinizin sonlandırılmasında en önemli etkendir. Kullandığınız kartla ilgili ortaya çıkacak problemler siparişinizin geçersiz olmasına yol açar. www.sevimlievim.com sitesinde müşteri kart bilgileri hiçbir surette kayıt altına alınmamaktadır. Sevimlievim.com sitesinde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde sitenin ilgili sayfalarında sizlere ne gibi bilgiler girmeniz gerektiği veya hangi işlemleri sırasıyla takip etmeniz gerektiği ayrıca belirtilmiştir. Belirtilen bu kurallar doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sevimlievim.com sitesi, Pehlivan Ticaret’e aittir ve yine onun tarafından işletilmektedir. İçeriği,tamamen ya da kısmen, Sevimlievim.com ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Sevimlievim.com 'nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

Sitemiz üzerinden,elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken, Sevimlievim.com 'ye telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans vermiş oluyorsunuz. Bu lisans kapsamında Sevimlievim.com, her tür iletişimi kullanmak, kopyalamak, başkasına lisanslamak, uyarlamak, iletmek, kamuya açmak ya da sunmak haklarına sahip oluyor. Bu haklar, geçerli bütün yasama alanlarındaki telif hakkı, ticari marka, servis markası ya da patent kanunu hakları da dahil olmak üzere bütün mülkiyet haklarını kullanma hakkını kapsar.

Sevimlievim.com, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. Sevimlievim.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Sevimlievim.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle Sevimlievim.com 'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Sevimlievim.com, malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. Sevimlievim.com 'yi kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü,haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı Sevimlievim.com 'nin sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Bu anlaşma, Sevimlievim.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Son bulma durumunda, siteye erişme yetkiniz artık yoktur ve sitenin çeşitli alanlarından bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Sevimlievim.com, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:
- Bize, sizin kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkca sorarız. Örneğin, eğer Sevimlievim.com içerisinde bir alana katılacaksanız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulacaktır. Sevimlievim.com 'yi işletirken kişisel bilgilerinizi kullanırız ve Sevimlievim.com 'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz.
-Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız.
-Bilgisayarınızın webtarayıcı yazılımının (browser) dosyalarının içine 'cookie' adında bir metin dosyası yerleştirebiliriz. Cookie'nin kendisi, hakkınızda kişisel bilgi içermese de, Sevimli Evim 'ın tarafınızdan nasıl kullanıldığı hakkında bilgilerle, Sevimli Evim 'a bilerek ve özellikle verdiğiniz bilgilerin, Sevimli Evim tarafından ilişkilendirilmesini olanaklı kılar.
-Sevimli Evim web sayfalarında yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları,görüş ve tavsiyeler mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Sevimli Evim ve Pehlivan Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen info@sevimlievim.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C.yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir.Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Son olarak eğer sizin Sevimli Evim’i daha zenginleştirebileceğini düşündüğünüz noktalar olursa lütfen bunları bizimle paylaşın.

Lütfen herhangi bir soru yada sorununuzu lütfen bize bildirin:

PEHLİVAN TİCARET
Telefon (1):0212 324 47 14
Telefon (2):0212 324 47 15
E-Posta: Adres:TELSİZLER MAH.TALATPAŞA CAD
NO:144/2 GÜLTEPE-KAĞITHANE/İSTANBUL
info@sevimlievim.com

Teşekkür ederiz.

Günün Fırsatı

Avantajlar

baibianpijian.com
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.
E-Bülten Aboneliği
E-posta:
Site Haritası | Kargo & İade | Gizlilik Bildirisi | Kullanım Şartları
Canlı Destek